img09 img02 img05 img01 img03 img04 img06 img07 img08
Новини
ДИТЯЧІ МЕБЛІ BAGGI

Оглядаючи кімнати свого помешкання, плануючи внести зміни в дизайн інтер'єру, ми в першу чергу замислюємось де і які купити меблі для дому. Шукаючи ідеї ми розглядаємо безліч фото меблів у різноманітних каталогах та інтернет ресурсах. На чому ж зупинити свій вибір? Придбати корпусні меблі на замовлення чи зупинитися на готовій продукції фабрики меблів? А якщо у нас підростає малеча які дитячі меблі будуть найкращими?

 

Меблева фабрика Baggi дає вам вирішення багатьох питань, виготовлення меблів на якій ведеться з дотриманням усіх найсуворіших вимог екологічної чистоти, безпечності і довговічності. Пропонуємо на ваш розгляд каталог меблів для дитячої кімнати, у якому ви знайдете колиску для немовляти і ліжко для підлітка, столик з кріселком і комп'ютерний стіл, пенал для книг і шафу для одягу, скриню для іграшок і набір комодів для будь-яких дрібниць.

 

Дизайн меблів казково цікавий для дітей, меблева фурнітура Blum гарантує безпеку і довговічність рухомих елементів, бук і ДСП, покриті екологічно чистою фарбою, утворюють колекції з окремих елементів, що дозволять утворити набір для будь-якої кімнати.

 

Виробництво меблів проводиться на території Польщі. Продаж меблів здійснюється через представницьку мережу, перелік якої Ви зможете знайти, перейшовши до розділу контакти. При умові покупки, наші дизайнери безкоштовно запропонують вам готове рішення розташування і комплектації продукції Baggi у вашому житлі.

 

ДИТЯЧІ МЕБЛІ BAGGI - ваша дитина буде задоволеною!